mindhours mindhours mindhours mindhours
ne yapıyoruz? - MINDHOURS’un internet üzerinde gerçeklestirdigi projelerin arkasında görsel yaratıcılık ve teknik detaylar yatsa da isin özünde hedefe odaklanıp, yıllara dayanan tecrübesiyle partnerlerine internet projelerini gerçeklestirmelerinde, müsteri sayılarını / marka bilinirliklerini arttırmalarında, farkındalık yaratmada, ziyaretçi ve müsterileri daha iyi tanımalarında, ölçüm yaparak rasyonel kararlar almalarında, gözden kaçan fırsatları paylasarak ilerlemelerindeki süreç etkinligi yatmaktadır. yaratıcılık paylasım büyüme gelisim raporlama .basarı
 

İsteklerinizi Gerçekleştirken Web Koçlarınız Yanınızda


Projelerinizdeki risklerinizi sıfırlıyoruz.


Aklınızdaki proje için çok fazla çalışmış, düşünmüş, emek harcamış, gerçekleştirilmesini heyecanla bekliyor olabilirsiniz. Bir çok konuda aklınız karışmışta olabilir. Bu projelerı sizin ciddi yatırımlar yapacağınız ve başarısızlık tahammülü olmayan projelerde olabilir. Kötü niyetli olduklarını düşünmediğimiz (ya da düşünmek istemediğimiz) yeterince tecrübesi olmayan ya da internet vizyonu geniş olmayan firmalarla çalışıldığında aklınızda olmayan daha sonra farkettiğinizde artık bir çok şeyi yeniden yapmak zorunda kalacağınız üzücü ve sıkıntılı durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu noktada bizim görevimiz seçimlerinizde size yol göstermek sizi riskli durumlar karşısında uyarmak ve maliyetinin karşılığında tam olarak neyi alacağınızı bilmenizi sağlamaktır.

Yazılım Projeleri ve Gerçekleme:


  Internet Proje Danışmanlığı
  Web sitesi Yazılımları
  Portal Yazılım
  CMS Yazılımları
  Internet Uygulamaları
  Intranet Uygulamaları
  Lead Management Yazılımları
  Gadget , Widget Uygulamaları
  Ölçüm ve Analiz Araçları
  Pazarlama Yazılımları
  B2B, B2C portal yazıllımları
  Domain Tescil ve Hosting çözümleri
  Müşteri Destek ve Geri Besleme Sistemleri
  Web Call Center

Projelerinizde çoğu bölümleri tamamen bizim tarafımızdan size özel olarak üretilir. Bazı bölümlerde ise kendini ispat etmiş bir çok yazılım arasından ihtiyacınızı en iyi karşılayacağını bildiğimiz (fiyat/performans/yetkinlik kriterlerine göre) çözümleri sizlere sunarız.

Bahsedilen bir çok yazılımın sadece üreticisi değil bizzat kendi özel projelerimizde kullanıcısı ve danışmanlık/eğitimlerini verenler olarak ihtiyaçlarınızı oldukça iyi biliriz. Burası bizim oyun sahamız.