mindhours mindhours mindhours mindhours
ne yapıyoruz? - MINDHOURS’un internet üzerinde gerçeklestirdigi projelerin arkasında görsel yaratıcılık ve teknik detaylar yatsa da isin özünde hedefe odaklanıp, yıllara dayanan tecrübesiyle partnerlerine internet projelerini gerçeklestirmelerinde, müsteri sayılarını / marka bilinirliklerini arttırmalarında, farkındalık yaratmada, ziyaretçi ve müsterileri daha iyi tanımalarında, ölçüm yaparak rasyonel kararlar almalarında, gözden kaçan fırsatları paylaşarak ilerlemelerindeki süreç etkinligi yatmaktadır. yaratıcılık paylasım büyüme gelisim raporlama .basarı
 

Fırsatları Yakalayıp, Tehditleri Savuşturuyoruz!


İyi bir haber alma sisteminiz yoksa fırsatları kaçırır tehditleri göremezsiniz. Ölçüm de internet dünyasında haber alma sistemi gibidir. Ölçemezseniz yönetemezsiniz. Ölçüm sonrasında sonuçlarının analizi ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda aksiyon planının ortaya konulacağı stratejik kararlar sizi başarıya götürür.

Ölçme / Analiz / Strateji:


  Stratejik Internet Medya Planlaması
  Sosyal Medya Stratejileri
  Profesyonel Analiz
  Segmentasyon
  Sonuç Odaklı Web Danışmanlığı
  Fırsat Analizleri
  Sektörel Rakip Analizi
  Rakip Reklam Takibi
  Internet Medya Planlama
  Optimizasyon
  Site Feedback
  Maliyet Azaltma
  Kampanya Hile Analizi
  Ajans Denetimi
  İnternet İş Modelleri Geliştirme
  Affiliate Modelleme
  Web KPI larınızın Oluşturulması

Internet dünyası fırsatlar ve rakiplerle dolu. Rakiplerinizden farklı şekilde olaylara daha yukarıdan bakabilme fırsatı yakaladığınızda dizginleri ele alırsınız. Hangi adımı atacacağınızı bilir bunun sonuçlarının neler olacağını öngörürsünüz. Şimdi ne olacak diye düşünmek yerine bir sonraki planladığınız adımı atabilirsiniz.

Ölçüm en güçlü olduğumuz alanlardan biri. Ölçüm yaptığımız alanlardaki deneyimlerimiz sizlere ölçümün yanında eşsiz bir bakış açısı ile başarı yol haritasını oluştururuz. Analitik düşünürken yaratıcı düşünceyi, pazarlama bakış açısını ve sonuç odaklılığı kaybetmiyoruz. Sonuçların sizi etkileyeceğini iddia etmiyoruz aksine biliyoruz.