mindhours mindhours mindhours mindhours
mindhours - Internet projeleri ve ilişkisel pazarlama konularında profesyonel olan grup, hizmet verdiği süreçlerde, markaların tüketicileri ile uzun soluklu ve karlı iliskiler kurabilmeleri için online ve offline alanda etkin iletisim çözümleri geliştirir. Markaya özel belirlenen stratejiler doğrultusunda tüm süreçler profesyonel bir ekip tarafından yapılan detaylı analizler refakatinde yönetilir.
 
ana sayfa | mindhours

MINDHOURS


MINDHOURS, internet projeleri ve ilişkisel pazarlama konularında profesyonelce verdikleri hizmet ile çalıştıkları ya da oluşturdukları markalara, yüksel değer katmayı hedeflemektedir. Değişik sektörlerde birçok başarılı projeye imza atan kurucular, farklı uzmanlık konularında da başarı etkinliğini yükseltmek için herbiri konusunda uzman danışmanlarla çalışmaktadır.

Konusunda profesyonel olan grup, hizmet verdiği süreçlerde, markaların tüketicileri ile uzun soluklu ve karlı ilişkiler kurabilmeleri için online ve offline alanda etkin iletişim çözümleri geliştirir. Markaya özel belirlenen stratejiler doğrultusunda profesyonel bir ekip tarafından yapılan detaylı analizler verilecek hizmetin etkinliğini yüksek oranda artırmaktadır.

Ulusal beyin gücümüzü, öncelikle yine ulusal markaların değerini yükseltmek daha sonra da uluslar arası ses getirecek projelerde değerlendirmeyi amaçlıyoruz.

Tüm sektörlere hitap eden ve uzmanlığımız olan,

  internet / mobil pazarlama
  ölçme_analiz_strateji
  yaratıcı tasarım
  yazılım projeleri ve gerçekleme
  içerik üretim ve yönetim sistemleri
  dış kaynak kullanımı ve yapılandırma

konularındaki başarımız, startejik düşünceye olan inancımız, teknoloji bilgimiz, oldurma tecrübemiz ve yaratıcılığımıza olan güvenimiz, çeşitleyebildiğimiz ve ihtiyaçlarınız ölçüsünde özelleştirebilindiğimiz çözüm yollarımız, ölçme, analiz ve optimizasyon yeteneğimiz ve yönetim becerimizden kaynaklanmaktadır.

Tüm enerjimiz ve bilgimizle gerçekleştirdiğimiz projeler ile sizi hedefinize değil, hedefinizi size yakınlaştırıyoruz...

mindhours