mindhours mindhours mindhours mindhours
ne yapıyoruz? - MINDHOURS’un internet üzerinde gerçeklestirdigi projelerin arkasında görsel yaratıcılık ve teknik detaylar yatsa da isin özünde hedefe odaklanıp, yıllara dayanan tecrübesiyle partnerlerine internet projelerini gerçeklestirmelerinde, müsteri sayılarını / marka bilinirliklerini arttırmalarında, farkındalık yaratmada, ziyaretçi ve müsterileri daha iyi tanımalarında, ölçüm yaparak rasyonel kararlar almalarında, gözden kaçan fırsatları paylaşarak ilerlemelerindeki süreç etkinligi yatmaktadır. yaratıcılık paylasım büyüme gelisim raporlama .basarı
 

Potansiyel Müşterilerinizi Rakiplerinize Kaptırmayın!
Pazarlama karmanızda yer almasını düşündüğünüz internet ve mobil tabanlı uygulamarda yanınızdayız.


İnternet/Mobil Pazarlamada Size Yardımcı Olabileceğimiz Konular:


  Internet Medya Planlaması
  Çoklu Kanal Kampanya Yönetimi
  Arama Motoru Pazarlaması
  SEO, SEM
  e-mail Pazarlaması
  Sosyal Mecra Pazarlaması
  Ziyaretçi Çekme
  Düzenli E-Bülten
  Web PR
  Audio ve Podcast
  Müşteriye Dönüştürme
  Bağlılık Yaratma
  Satış Artırma
  Arama Motoru Optimizasyonu
  Arama Motoru Reklamları
  Süreç ve Akış Optimizasyonları
  A/B Testing
  Web CRM
  Live Chat
  B2B ve B2C Optimizasyonları
  Bilinirlik ve Farkındalık Yaratma
  Trafik Sağlama ve Arttırma
  Sesli ve Görüntülü Tanıtım
  Canlı Destek
  Viral Pazarlama
  SMS ve MMS Pazarlama

Hedefinizi paylaşın sizi en kısa ve etkin yoldan ulaştıralım. Kaynaklarınızın doğru ve etkin kullanımı için internet medya planlaması, arama motoru optimizasyonu, kampanya yönetimi, google adwords gibi bir çok konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Pazarlama karmanızda yer almasını düşündüğünüz internet ve mobil tabanlı uygulamar ve hizmetlerimizle yanınızdayız.

Reklamlarınızı doğru noktalarda konumlandırmanızı sağlıyoruz. Her bir kanaldaki etkinlik ve sonuçlarını ölçümleyip en etkin kullanımı garantiliyoruz. Ziyaretçilerin çekilmesi, farkındalık yaratma, web de marka destekleme, ziyaretçilere en iyi deneyimin sağlanması, süreçlerin iyileştirilmesi ve optimizasyon maliyetlerin azaltılması rakiplerinizle başa çıkmanız için özel çalışmalar yapıyoruz.