mindhours mindhours mindhours mindhours
ne yapıyoruz? - MINDHOURS’un internet üzerinde gerçeklestirdigi projelerin arkasında görsel yaratıcılık ve teknik detaylar yatsa da isin özünde hedefe odaklanıp, yıllara dayanan tecrübesiyle partnerlerine internet projelerini gerçeklestirmelerinde, müsteri sayılarını / marka bilinirliklerini arttırmalarında, farkındalık yaratmada, ziyaretçi ve müsterileri daha iyi tanımalarında, ölçüm yaparak rasyonel kararlar almalarında, gözden kaçan fırsatları paylasarak ilerlemelerindeki süreç etkinligi yatmaktadır. yaratıcılık paylaşım büyüme gelişim raporlama .basarı
 

Başarınızı Garantiliyoruz!


İçerik Üretim ve Yönetim Sistemleri:


  Özgün içerik üretimi
  İçerik Yönetimi
  Reklam içerik üretimi
  Blog, forum...vb.
  İçerik Yönetim Sistemi
  Arama Motoru Dostu içerik üretimi
  Görsel ve işitsel içerik hazırlanması
  Canlı Karakter Anlatımları
  Ürün ve Hizmetlerinizin İnteraktif Tanıtımı

Content is the King (İçerik Kraldır) sözünü duymuşsunuzdur. Sitenize ziyaretçi çekebilmek, onları sitede tutabilmek için güncel ve doyurucu içeriklere ihtiyacınız var.

Ziyaretçilerinizin size ulaşmalarında arama motorları baskın yollardan birini oluşturur. Düşünün web de bir şeyi merak ettiğinizde arama motorlarına girip arattığınızda karşınıza çıkan sitelerden hangilerine tıklıyorsunuz? İlk sayfada yer almayan içeriklerin şansının olmadığının farkındasınız. İlk sıralarda yer alabilmeniz içinse

Kaliteli ve sadece sizde bulunan içeriklere
Arama motorlarının dilinden konuşan bir alt yapıya
Farklı ve sizin konularınızla ilgili sitelerden size verilmiş linklere
İçeriklerinizin yazılırken dikkat edilmesi gereken bir takım kurallara ve birtakım teknik detaylara ihtiyacınız var.

Web sitesi yaptıranların genelde karşılaştığı durum ise hikayenin bütünü anlatılmadığı ya da olaya sadece yazılımsal açıdan bakıldığından bir adım öteye gitmek istediğinizde altyapınızın buna imkan vermediğinin belirtilmesidir. Bu konuda bütün yatırımlarınızı aynı zamanda yapmak zorunda değilsiniz yeter ki tekrar devam etmek istediğinizde alt yapınız buna imkan sağlasın.

Olayın bir de stratejik yönü hep sorulur nasıl yazılar ekleyelim web siteme? Rakiplerimiz arasından nasıl sıyrılacağız. Burada şöyle düşünmeniz gerekiyor aratılmayan kelimelerden oluşan bir içerik oluşturulmamışsa o içerik boşuna zaman kaybettirmiştir size. Sektörde hangi kelimeler aratılıyor, rakiplerin bu kelimelerdeki durumları nedir biz bu konuda onlarla rekabet mi edeceğiz yoksa reklam mı vereceğiz sorularının yanıtlanması gerekir. Bu konularda başarısı bilinen metodolojik yaklaşımlarımızla hedefe ulaşmanızda katalizör etkisi yaratıyoruz.

Teknik alt yapıya hakim, analiz ve stratejiden anlayan pazarlamacılarımızın yönlendirmeleri doğrultusunda yazılım ve içerik konusunda adım atarak başarınızı garantiliyoruz.