mindhours mindhours mindhours mindhours
ne yapıyoruz? - MINDHOURS’un internet üzerinde gerçeklestirdigi projelerin arkasında görsel yaratıcılık ve teknik detaylar yatsa da isin özünde hedefe odaklanıp, yıllara dayanan tecrübesiyle partnerlerine internet projelerini gerçeklestirmelerinde, müsteri sayılarını / marka bilinirliklerini arttırmalarında, farkındalık yaratmada, ziyaretçi ve müsterileri daha iyi tanımalarında, ölçüm yaparak rasyonel kararlar almalarında, gözden kaçan fırsatları paylasarak ilerlemelerindeki süreç etkinligi yatmaktadır. yaratıcılık paylaşım büyüme gelişim raporlama .basarı
 

Dış Kaynak Kullanımı ve Yapılandırma


  Stratejik Internet departmanınızın kurulumu
  Web Tasarımcı
  Yazılımcı
  Proje Yöneticisi
  Danışmanlık
  Web Analizcisi
  Eğitim

Internet, müşterilerinize ulaşmanızda, marka ve firma bilinirliğinizi arttırmanızda, ürünlerinizi tanıtmanızda, potansiyel müşterileri firmanıza çekmenizde alternatif, uygun maliyetli ve stratejik öneme sahip bir kanal olduğunu biliyorsunuz. Bu kanalda fırsatların görülebilmesi, artan rekabet ortamında fırsatları firmanıza doğru çekebilmeniz için iyi bir ekibe ihtiyacınız var. Firmanızı internette daha doğru konumlandırmak ve stratejik hamlelerinizi hayata geçirirken kurguladığınıza yakın sonuçlar elde etmeniz bu ekibin vizyonu, yetenekleri ile doğru orantılı olacaktır. Aksi takdirde kaynaklarınız ve zamanınız boşa harcanacaktır.

Bu konuda ihtiyaçlarınızı belirliyor, hedeflerinize ulaşmanız için kritik ve doğru personel konusunda sizlere destek oluyoruz. Varolan personelinizin eksik eğitim ihtiyaçlarını analiz edip bu eğitimleri sağlayarak olumlu yöndeki dönüşümünüzde yanınızda yer alıyoruz.